.

Forum serwerowe Lost Santos

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Wystartowaliśmy ,zapraszamy na serwer ;3

#1 2017-07-10 14:51:40

Fr3sH
Gracz LS
Dołączył: 2017-07-09
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 58.0.3029.81

Podanie na supportera :)

Serial :  89A7181BAA9A6434B755DFC1856D2D71
Nick :  Fr3sH
Wiek : 15 lat
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksje ? : Nie, nie cierpię na owe choroby.
Kilka słów o sobie : Mam na imię Leszek, mam 15 lat, jestem z Bielska-Białej woj.śląskiego, moje zainteresowania to głównie sport, bardzo lubię sie droczyć ( oczywiście dla beki ) przykładem tego jest długa znajomość z Hiroszkiem i mówienie do niego "Cycylek" [dblpt]D Gram już około 4/5 lat w MTA głownie na trybie RPG. Jestem również małym youtuberem posiadającym 41 subskrybcji <3. Nie wiem co by tu więcej mówić, więcej można wywnioskować po moich staraniach [dblpt]D
Dlaczego właśnie ty ? :  Miałem range na wielu serwerach RPG, moje początki na rangach były na pseudolach, na większych serwerach typu 4lif*, byłem moderatorem. Znam dużo komend, jestem przyjazny, miły oraz inteligenty (xD), lubię pomagać innym oraz staram się wszystko zrobić do końca. Myślę ze tyle starczy. Pozdrawiam.
Co wniesiesz na serwer po otrzymaniu rangi ? : Wszelakie eventy typu ztp,derby,chowany, Pomoc graczą, opiekę nad serwerem, gram codziennie także będe znany [dblpt]D
Czy byłeś karany na serwerze ? : Nie, nie byłem i nie mam zamiaru być [dblpt]D
Czy byłeś już moderatorem ? : Tak jak już wspomniałem wyżej staż w administracji mam około 3 lat.
Czy znasz podstawowe komendy moderatora ? : Owszem, kto by ich nie znał :d
Dziękuję za uwagę,
Z poważaniem
Fr3sH

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot