.

Forum serwerowe Lost Santos

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Wystartowaliśmy ,zapraszamy na serwer ;3

#1 2017-07-08 00:03:52

milosz949
Gracz LS
Dołączył: 2017-07-07
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 54.0

Podanie na Moderatora

Serial : E5FB1F54C4D6BE7133FF6626BC35D944

Nick : milosz949

Wiek : 13 lat.

Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksje ? : Nie.

Kilka słów o sobie : Mam na imię Miłosz, posiadam 13 lat. Jestem przyjazny, kreatywny, odpowiedzialny i pracowity. Moje zainteresowania to głównie piłka nożna, informatyka oraz motoryzacja. Jestem przede wszystkim ambitny, swoją prace wykonuję w zupełności i nie odpuszczam celu jakiego sobie postawiłem. Cechuję się głównie wysoką kulturą osobistą i sumiennością.

Dlaczego właśnie ty ? : Na serwerze spędzam dużo czasu, jestem doświadczonym graczem. Staram się pomagać zawsze kiedy znam tylko odpowiedź.  Znam  zasady panujące na naszym serwerze. Mam doświadczenie zdobyte na innych serwerach . Dobrze się dogaduję z graczami, staram się nie uczestniczyć w konfliktach. Nigdy nie było na mnie żadnej skargi, zawsze chcę być uczciwy wobec graczy i im pomagać.

Co wniesiesz na serwer po otrzymaniu rangi ? : Chciałbym wnieść żeby na serwerze było dobrze i miło oraz żeby każdy był dla siebie miły.
Będę walczył także o Sprawiedliwość na serwerze.

Czy byłeś karany na serwerze ? : Nie.

Czy byłeś już moderatorem ? : Tak.

Czy znasz podstawowe komendy moderatora ? : Tak.

Ostatnio edytowany przez milosz949 (2017-07-08 00:06:06)

Offline

#2 2017-07-08 23:50:54

RaDiX
Gracz LS
Dołączył: 2017-07-08
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 57.14.2987.98

Odp: Podanie na Moderatora

Serial : 39BBD9405621C5F56A77359BE193B093

Nick : RaDiX!

Wiek : 12 lat.

Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksje ? : Nie

Kilka słów o sobie : Mam na imię Szymon, Posiadam 12 lat interesujęm się pływaniem, grami, piłką nożną, komputerem idt, Jestem miłom osobom i przyjazdną [dblpt]), i siedzą dużu na komputerze nieraz całom noc i nieraz mi się zdażyło że posłem spać o 01:00 stałem o 06:00 i zaczołem znowu grać i jak mnie nie ma do 14:00 to znaczy że spię bo idę spać max 03:00 [dblpt])

Dlaczego właśnie ty ? : Jestem na serwerze już jeden dzień i mi się bardzo się spodobał i widze że sjest rekru na testowego moderatora [dblpt]), i chcem być mederatorem bo chcem każdemu pamagać itd [dblpt])

Co wniesiesz na serwer po otrzymaniu rangi ? : Chciałbym wnieść żeby na serwerze było dobrze i miło oraz żeby każdy był dla siebie miły. Będę walczył także o Sprawiedliwość na serwerze.

Czy byłeś karany na serwerze ? : Nie.

Czy byłeś już moderatorem ? : Tak.

Czy znasz podstawowe komendy moderatora ? : Tak.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot